Hizmetlerimiz

Denizli Beyaz Temizliğe hoş geldiniz. Beyaz temizlik olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Hizmetlerimiz

 • Eşyalı ev temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Fabrika temizliği
 • Villa ve yazlık temizliği
 • Duvar temizliği ( Buharlı)
 • Koltuk ve yatak yıkama
 • İşyeri temizliği
 • Dış Cephe cam temizliği
 • Kalorifer temizliği
Beyaz Temizlik
Ev Temizliği
Temizlik herkes için olmazsa olmazdır. Özellikle bizim kültürümüzde ev temizliği çok önemlidir. Fakat günümüzde bir evde yaşayan tüm bireyler yoğun tempoda çalıştığı için temizlik konusunda desteğe ihtiyaç duyulur. Kadınların eskiye göre iş hayatında daha fazla aktif rol oynamasıyla birlikte ev temizliği için gündelikçi kadın çalıştırmak yaygınlaşmıştır. Temizlik yapacak kadın bulmak eskiye göre daha kolaydır. Temizlik şirketleri, bazı internet siteleri bu işi kolaylaştırır. Böylece daha güvenilir şekilde ev temizliği yaptırılır.
Temizlik yapmak kolay görünse de çok vakit alan bir iştir. Her kadın bilir, küçük bir alanı temizlemek için başlanır ve daha sonra tüm detaylara inilerek temizlik için saatler harcanır. Boş vaktiniz yoksa ya da vaktinizi temizlik yapmak yerine daha verimli geçirmek istiyorsanız ev temizliği konusunda yardım almanın vakti gelmiş demektir. Ev temizliği konusunda yardım alarak sevdiklerinize ve kendinize daha fazla vakit ayırabilir, çocuklarınızla etkili vakit geçirebilirsiniz.
Temizlik şirketleri eskiye göre daha fazla artmıştır. Denizli ev temizliği hizmeti almak için internette araştırma yapabilir ya da temizlik şirketlerinin ofisini ziyaret edebilirsiniz. Her şeyin olduğu gibi ev temizliğinin de bir ücreti vardır. Bu ücreti belirlemek kolaydır. Temizlenecek evin oda ve metrekare sayısı, istenilen hizmet gibi değişkenler bu ücreti belirler. Genellikle ütü ve dolap içi temizliği ekstra ücret alımına girer. Evin büyüklüğüne göre çalışacak kişi sayısı da ücretin değişmesine sebep olur.
Ev Temizliği Aşamaları 
 • Öncelikle temizliğe salondan başlanır.Yerler süpürülür, camlar silinir, yerler yüzeye uygun bir temizleyiciyle temizlenir. Eşyaların ve avizelerin tozu alınır. Çöpler toplanır.
 • Salondan sonra mutfak temizlenir. Yerler süpürülür ve silinir. Mutfak tezgâhı uygun temizleyicilerle temizlenir. Bulaşıklar yıkanır. Balkon yıkanır.
 • Yatak odası silinir ve süpürülür.
 • Banyo ve tuvalet hijyeni sağlandıktan sonra ev temizliği bitirilir.
  Yeni bir ev alan veya mevcut evinde tadilat dolayısıyla inşaat işlerine girişen insanlar evlerini temiz ve oturulabilir bir durumda görmek isterler. Boya dökülmelerini, harç ve çimento gibi inşaat kalıntılarını, aşırı tozlanmış duvar ile tavanların temizlenmesi için bir İnşaat sonrası temizlik firma araştırırlar. Sayıları bir hayli fazla olan firma arasından işinde uzman olan firma seçmek zorundadırlar. Çünkü inşaatın her türlü kalıntılarını temiz ve anti bakteriyel olarak evin herhangi bir köşesine zarar vermeden titiz bir şekilde temizlemek çok zordur. Denizlide tüm  hizmetimiz bulunmaktadır.
  İnşaat Sonrası Temizlik Firması Nasıl Olmalıdır?
   İnşaat veya tadilat sonrasında temizlik yapacak olan firma müşteri memnuniyetini dikkate alarak çalışmalıdır. Bunu için firma;
  • Boya dökülmelerini çıkarmak için kullandığı kazıyıcı aparatları zemine, duvara zarar verici olmayan ince kazıyıcı olmalıdır.
  • Odaların zeminini temizlemek için ıslak – kuru vakum makinesi kullanmalıdır.
  • Islak zeminlerin temizlenmesinde anti bakteriyel özellik içeren deterjanlar kullanmalıdır.
  • Cam, kapı, duvar ve tavan temizlenirken kullanılan bezlerin mikro fiber olması gerekir.
  • Fayanslarda ki lekeleri ve derz aralarını özenle temizleyen itinalı inşaat sonrası temizlik firması olmalıdır
  Böylelikle yapacakları temizlik ile müşterilerinin içini rahatlatırlar. Bu özelliklerden herhangi biri eksik olan bir firma beklentilerin uzağında kalmaktadır. Temizlik sonrasında kalıcı hasar verebilirler. Mesela oda temizliğinde vakum kullanılmamasında kaynaklı olarak ıslanan parkeler tam olarak kurulanmadığı için hasara uğrayabilir. Boya lekelerini spatula tarzı kazıyıcılar ile temizlenmesi sırasında lekenin olduğu bölgeye masraf gerektiren zarar verebilir.
  Bu nedenle iyi bir firmada bu özelliklerin her birinin önemi bilinerek kesinlikle olması gerekmektedir. Böyle bir firma insanların beklentilerini karşılar.  İnşaat ve tadilat artığı temizliği çok zahmet isteyen yorucu bir ekip işidir.

  Apartman Temizliği

  Denizli ilinde periyodik bir temizlik hizmeti mi lazım. Biz Beyaz temizlik olarak 40 dan fazla apartman ile sözleşmeli olarak temizlik hizmeti veriyoruz. Apartmanların genel temizliği , kalorifer yakma ve merdiven temizliği hangi hizmetler sizin için uygunsa görüşebiliriz.

Request A Callback

Our team will be in touch as soon as possible to discuss your needs.

sidebar-cta-repairs
sidebar-cta-careplan
sidebar-cta-installations

Şimdi Arayın

Profesyonel temizlik için bizi tercih edin!

Şİmdi : 0 537 781 42 20